Rowery treningowe Kettler ranking

 

Jaki rower treningowy Kettler kupić?

 

Rynek sprzętów treningowych jest bardzo konkurencyjny. Jednak nie wszystkie firmy są warte uwagi. Wśród tych wyróżniających się na tle konkurencji znajdziemy markę Kettler. Od przeszło 60 lat firma ta oferuje swoim klientom wysokiej jakości sprzęty sportowe, jak również meble. Przy projektowaniu i produkcji firma bierze pod uwagę nie tylko kwestie jakości materiału, designu urządzenia, ale również naszą anatomię. Stara się tworzyć przyrządy bezpieczne dla naszego zdrowia. Nie dziwi więc fakt, że opinie o rowerach treningowych Kettler, jak również wielu innych sprzętach tej firmy są tak pozytywne.

rower-treningowy-kettler

Ten krótki poradnik zawiera cenne wskazówki, na co zwracać uwagę przy wyborze takiego sprzętu, które aspekty są najbardziej istotne. Kolejna kwestia to zestawienie znajdujące się na końcu. Zawarliśmy w nim trzy, według nas, najlepsze rowery treningowe Kettler w dobrych cenach.

Nie da się ukryć, że to cena często skupia naszą uwagę, ale musimy pamiętać, jak ważne są wymiar urządzenia, zwłaszcza, gdy mamy ograniczoną ilość miejsca.

Pierwszą rzecz, którą należy wziąć pod uwagę po określeniu naszych finansów i przestrzeni, na której może stanąć rower, jest przyjmowana pozycja w czasie ćwiczeń na tym sprzęcie. Rowerki poziome są najlepsze dla osób z otyłością, mających problem z kręgosłupem. Następnie mamy rowery pionowe, które są polecane osobom z chorobami układu krążenia. Znajdziemy też urządzenia hybrydowe, które można dowolnie modyfikować, a także spinningowe. Jest to model, który powstał na wzór wyczynowych rowerów drogowych. Zapewnia nam bardzo intensywny trening, pozwalający spalić dużo kalorii.

Komputer pokładowy to tzw. MUST HAVE. Urządzenie jest dzięki niemu bardziej praktyczne i ma wiele wygodnych funkcji. Mierzy nasz puls, co pozwala poprawić naszą efektywność. Pokazuje czas treningu, spalone kalorie, długość dystansu. Często posiada wbudowane opcje treningu, co jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących.

Oczywiście warto wypróbować sprzęt, sprawdzić, czy faktycznie jest wytrzymały, jakie ma obciążenie, jak się spisuje w czasie treningu, czy ma wygodne siodełko.

 

 

Najlepsze rowery treningowe Kettler w 2018

 

 

Kettler Giro P 7631-000

         

1-kettler-giro-p-7631-000Nasza pierwsza propozycja to rower treningowy Kettler Giro M 7627-000. Jest to wygodny, łatwy w obsłudze sprzęt magnetyczny. Został wyposażony w system hamowania oraz manualną regulację obciążenia, aby dostosować jego pracę do naszych potrzeb.  Urządzenie to ma koło zamachowe o wadze 6 kg, a jego całkowita waga to ponad 30 kg. Dlatego też maksymalne obciążenie tego rowerka wynosi aż 130 kg. Model ten ma wbudowany komputer. Mierzy on nie tylko nasze tętno, czas treningu, pokonany dystans, ale także spalone kalorie. Siodełko w tym produkcie jest stabilne, bardzo wygodne i ma regulowaną wysokość. W połączeniu z regulowanym kątem nachylenia kierownicy możemy bez problemu dopasować sprzęt do naszego wzrostu. Urządzenie ma antypoślizgowe pedały, które zapewniają nam bezpieczeństwo. Wymiary sprzętu to długość – 86 cm, szerokość – 59 cm, wysokość – 142 cm. Konsumenci, którzy wybrali ten model uznali, że Kettler Giro M 07630-000 to bardzo dobry sprzęt, wyróżniający się solidnym wykonaniem. Jest też łatwy w obsłudze i zajmuje stosunkowo niewiele miejsca.

 

 

Kettler Race 1 7639-700

      

2-kettler-racer-1-7639-700Rower spinningowy Kettler Racer 1 7639-700 to nasza druga propozycja. Ma 18-kilowe koło zamachowe. W efekcie nadaje się do treningów o różnym natężeniu. Specjalna Aplikacja S-FIT, w dołączonym do rowerka komputerze, pozwala nam sterować wszystkimi funkcjami tego modelu, nawet z urządzeń przenośnych (iOS lub Android). Możliwość połączenia się z Internetem i aplikacjami stworzonymi dla tego sprzętu daje nam możliwość jazdy po wirtualnych trasach, a nawet organizowania zawodów w sieci. Świetna budowa urządzenia i dodatkowe funkcje pozwalają Ci jeździć na tym rowerze treningowym, jak na zwykłej kolarzówce. Szklany wyświetlacz z regulowanym kątem nachylenia jest bardzo łatwy w obsłudze. W zestawie znajduje się pulsometr na klatkę piersiową. Komputer treningowy mierzy tętno, czas treningu, pokonany odcinek, prędkość. Maksymalne obciążenie wagowe to 130 kg. Wymiary po rozłożeniu to długość – 102 cm, szerokość – 53 cm i wysokość – 113 cm. Model ten zyskał uznanie wielu konsumentów. Użytkownicy opisują go jako niezawodny, solidny i funkcjonalny, a także bezpieczny.

 

 

Kettler Giro R 07629-000

 

3-kettler-giro-r-07629-000Trzeci produkt to Kettler Giro R 07629-000- rower idealny dla osób, które mają problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa. Jest to model magnetyczny, sterowany silnikiem z kołem zamachowym ważącym około 9 kg. Wbudowany komputer pozwala nam ustawić jeden z 8 programów treningowych, których trudności możemy modyfikować w skali obciążenia od 1 do 16. Dzięki temu bez problemu dopasujemy program ćwiczeń do własnych potrzeb. Rowerek można też łatwo dopasować do wzrostu osoby ćwiczącej – wystarczy wyregulować wysokość siodełka. Urządzenie może być używane przez osoby o wadze maksymalnej 130 kg. Rączki tego modelu mają czujnik mierzący tętno, co pozwala nam na wgląd w naszą kondycję i dostosowywać trening do indywidualnych potrzeb. Poza tym w zestawie znajduje się pas napiersiowy do mierzenia tętna. Wymiary po rozłożeniu to: długość – 170 cm, szerokość – 63 cm i wysokość – 116 cm. Ten dobry i tani rower treningowy Kettler to idealny wybór do domu lub siłowni. Ma wiele pozytywnych recenzji konsumentów. Został doceniony za stabilną konstrukcję oraz funkcjonalność.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...